Zápas na Zličíně a opět prohra

28.04.2015 12:16

Za slunečného počasí jsme zavítali na hřiště sousedního Zličína .

Krásná vlhká travička , příjenmá teplota a sluníčko - ideální podmínky.

Do zápasu jsme vstoupili aktivně a měli  i nějaké šance . Soupeř nám také nic nedaroval , byl důrazný a rychlí s přesnou přihrávkou. Jeho stantartní situace nám dělali velké problémi . První poločas byl z naší strany o něco málo lepší než minulé kolo.

Druhá půle však již byla v režii našeho soupeře . Opět jsme vypadli s nasazením a dopouštěli jsme se mnoha chyb. Soupeř nás zato strestal .

První gól v naší síti.  Po centru ze strany do prostoru malého vápna , kdy golman nezvedne ani ruce a nedůraz obránců při hlabvičkovém souboji a méme to.

Druhý gól byl sice z přísné penalty , ale předcházela tomu uplně zbytačná stráta míče při naší rozehrávce .

Nutno ještě podotknout že chvilku před touto situací měl soupeř zahrávat jasný pokutový kop za podražení .

Třetí gól - to už byla rezignace . Po strátě míče našeho obráce necháme utočníka vklidu projít do vápna , kde pro něj není problém zakončit kolem stojícího golmana.

Soupeř nás opět předčil v nasazení , bojovnosti a chuti si za tak pěkného počasí zahrát fotbal .

Nezbívá než doufat v obrat k lepšímu.